Місячник весняного благоустрою
Продовжуємо проводити весняні заходи з благоустрою на території громади.
Місячник весняного благоустрою
Весняний благоустрій у населених пунктах громади продовжується.
Місячник весняного благоустрою
У Піщанобрідській громаді продовжуються роботи в рамках весняного благоустрою.
Місячник весняного благоустрою
З приходом весни в нашій громаді стартувала активна робота з благоустрою територій
ПОДАРУЙ СВІТЛО ХАРКОВУ
Місто Харків та громади Харківської області після чисельних ворожих ударів залишилися без світла. Тому вся країна, через складну ситуацію у регіоні, долучилася до акції "Подаруй світло Харкову"
Громада не може бути осторонь !
Шановні мешканці громади ! Кіровоградщина активно проводить роботу щодо організації надання допомоги м. Харкову та Харківській області у зв’язку із гуманітарною ситуацією, яка склалася в регіоні внаслідок обстрілів російського агресора.
Забезпечення населення питною водою
Забезпечення населення якісною питною водою є пріоритетним напрямком в діяльності Піщанобрідської сільської ради.
Зроблено в Україні
У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».
На Кіровоградщині 22 тисячам працюючих пенсіонерів перерахують пенсії
З 1 квітня 2024 року без додаткового звернення особи буде проведено перерахунок пенсій, передбачений абзацом п’ятим частини четвертої статті 42 Закону “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.