Держпродспоживслужба інформує
- Новини партнерів
- Держпродспоживслужба інформує
Радон у питній воді: чому небезпечно вживати таку воду
Радон (222Rn) є радіоактивним інертним газом. Ця невидима речовина не має ні запаху, ні кольору, ні смаку. Радон належить до ланцюга розпаду природного урану. Уран у геологічних породах у результаті послідовності ядерних перетворень розпадається до радію (226Ra), який стає джерелом радону. Радон з породи вивільняється в оточуючий простір (ґрунт, вода), де накопичується. Радон, який міститься у воді, може потрапляти в організм безпосередньо під час вживання води всередину або під час вдихання з повітря у житлових приміщеннях, де він накопичується від тривалого побутового використання води у ванній кімнаті.
Оздоровлення дітей влітку
Здорове дитинство - це національне багатство країни. Від цього залежить здоров'я наступних поколінь. Для збереження і зміцнення здоров'я величезне значення має активний відпочинок і, перш за все, на повітрі.
Пам'ятка для населення
https://rada.info/upload/users_files/04365810/2e7fb285095ed187c55972eb012a30d4.pdf
Є підозра, що тварина захворіла на ящур чи блутанг - негайно повідомте на «гарячу лінію» Держпродспоживслужби в Кіровоградській області
В країнах ЄС зафіксовані спалахи ящуру та блутангу. Як наслідок це високі ризики занесення хвороб на територію України.
Пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу
В квітні – травні цього року на Кіровоградщині розпочнеться весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу. Приманки з вакциною розкладатимуть вручну на узліссях, узбіччях сільськогосподарських угідь та обабіч доріг.