Щоб у військового був страховий стаж...
Бувають випадки, коли при зверненні військового чи поліцейського за призначенням пенсії фахівці Пенсійного фонду України не мають інформації про страховий стаж такої особи до 01.06.2016. Пояснюється це тим, що до зазначеної дати військові частини чи органи, які виплачували грошове забезпечення (далі ‒ страхувальники), не мали відповідних зобов’язань щодо подання звітності про страховий стаж і розмір грошового забезпечення до Пенсійного фонду України. Тож майбутні пенсіонери силових структур змушені були самостійно звертатися до страхувальників, щоб отримати відповідну інформацію.
Дізнатися про майбутній розмір пенсії дуже просто
Питання, яке найчастіше турбує майбутніх пенсіонерів, стосується саме розміру майбутньої пенсії. Відповідь на це питання наразі можна отримати як дистанційно (самостійно прорахувати через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України), так і особисто (безпосередньо під час візиту до сервісного центру).
Корегуюча заява-розрахунок: формуємо правильно!
Після того, як заяві-розрахунку страхувальника, яка подана в особистому кабінеті через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, надано статус “Оплачено”, може з’явитись необхідність корегування заяви-розрахунку, тобто внесення до неї даних на збільшення або зменшення сум.
Привітання сільського голови Сергія Мар'янова з Днем Державного Прапора України
Шановні жителі нашої громади!
Голова сільської ради прийняв активну участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
20 серпня під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України відбулася панельна дискусія «Стан готовності територіальних громад до сталого проходження опалювального сезону 2024-2025 року» в якій взяв активну участь Піщанобрідський сільський голова Сергій МАР'ЯНОВ.
Не тільки робота: в «Єдиному вікні послуг» служби зайнятості доступні сотні програм підтримки ВПО, ветеранів та людей з інвалідністю
Сервіс «Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості об’єднав 459 програм підтримки для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів, які працюють у регіонах України. Тепер вся інформація про послуги служби та інших недержавних і громадських організацій зібрана в одному місці.
Як людині зі статусом внутрішньо переміщеної особи укласти декларацію з сімейним лікарем ?
Ви вимушені були покинути своє постійне місце проживання і переїхати в інший регіон? Ваш сімейний лікар чи педіатр залишився за попереднім місцем проживання? На новому місці проживання у вас народилася дитина? Саме в таких ситуаціях опиняються люди зі статусом вимушено переміщеної особи. Незалежно від місця проживання або реєстрації, вони можуть в повному обсязі отримувати медичну допомогу.
ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення місцевими органами з питань містобудування та архітектури обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю
https://rada.info/upload/users_files/04365810/7fe031227f08478d67892a5e9d7acf7d.doc