Відомі діячі Кіровоградщини знялись в соціальному ролику та закликали вакцинуватися (відео)

Відомі діячі Кіровоградщини знялись в соціальному ролику та закликали вакцинуватися (відео)

Аграрій Олексій Цокалов, студент Донецького національного медичного університету Стас Ковбасюк, народна артистка України Антоніна Червінська поділилися своїми думками стосовно вакцинації.   За словами Олексія Цокалова, аграрії переживають непрості часи, адже COVID-19 вплинув на їх бізнес.     «Ми адаптуємося, звикаємо до таких обставин, але хвилюємося за своїх робочих. Бо найцінніше, що у нас є – земля і люди. Я і моя родина вакцинувалися. Вакцинація – єдиний спосіб вберегтися від наслідків коронавірусної хвороби», - поділився аграрій.     Студент-медик Стас Ковбасюк розповів, як від початку епідемії працює у реанімаційному відділені обласної лікарні. Щодня він бачить медиків, які борються за життя пацієнтів. Стас впевнений, що вакцинація від COVID-19 допоможе подолати хворобу.     «Вакцинація від "ковіду" – наш єдиний шанс повернутися до звичного життя без страху. Саме тому я, мої друзі та близькі – вакцинувалися», - додав студент.     Своїми думками стосовно важливості вакцинації поділилася й народна артистка України Антоніна Червінська. Вона розповіла, що сфера культури дуже постраждала через коронавірус.     «Музика, пісня й танець є невід’ємною частиною нашого степового краю. Але через COVID-19 ми вже два роки не маємо змогу дарувати своє мистецтво людям. Я вакцинувалася від коронавірусу зі своїм творчим колективом. Для того, щоб уберегти себе, щоб дарувати позитивні емоції. Щоб музика звучала», - наголосила Антоніна Червінська.

Працюють пункти вакцинації

Працюють пункти вакцинації

Злагодженість та доступність. За таким принципом працюють центри вакцинації населення Піщанобрідської територіальної громади, які за дорученям сільського голови Сергія Мар'янова під час робочого візиту перевірив заступник сілького голови Микола Лисич.

Оголошення

Оголошення

У зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби на території Кіровоградської області продовжується посилення контролю за дотриманням населенням та суб’єктами господарювання протиепідемічних норм, які прописані постановами Головного державного санітарного лікаря України.

УВАГА ! Карантин НЕ СКАСОВАНО !

УВАГА ! Карантин НЕ СКАСОВАНО !

Карантин: коротко про нові зміни в законодавстві На які зміни, внесені КМУ до постанови №392 від 17 червня 2020 р. № 500 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», варто звернути увагу? Дію карантину в Україні подовжено до 31 липня 2020р.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ