Фото без опису

У листопаді безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно здобути 45 професій

 

У листопаді поточного року безробітні громадяни, які зареєстровані у службі зайнятості, можуть безкоштовно пройти професійне навчання за 45 спеціальностями. Це професії столяра, покоївки, кравця, адміністратора, педикюрника, муляра, електрогазозварника та ін.

Навчання здійснюється у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ) – спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення. ЦПТО ДСЗ створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

До мережі ЦПТО ДСЗ входять 11 навчальних закладів. У листопаді навчання відбуватиметься у п’яти з них, що розміщені в Одесі, Рівному, Харкові, Дніпрі, Львові.

01 листопада – електрогазозварник, курси цільового призначення за навчальною програмою «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу», курси цільового призначення за навчальною програмою «Мале підприємництво на селі. Екотуризм»;

02 листопада – кравець;

03 листопада – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, категорія С;

04 листопада – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, категорія Д1;

08 листопада – манікюрник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, слюсар-сантехнік, курси цільового призначення за навчальною програмою «Вирощування квітів. Декоративно-прикладний дизайн, флористичні технології та види флористичних робіт», курси цільового призначення за навчальною програмою «Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності»;

09 листопада – агент з організації туризму;

10 листопада – лицювальник-плиточник, візажист, верстатник деревообробних верстатів;

11 листопада – курси цільового призначення за навчальною програмою «Офісменеджмент з основами діловодства»(дистанційно); тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, категорія Е1, Е2, налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням;

15 листопада – контролер-касир, столяр, покоївка, курси цільового призначення за навчальною програмою «Мале підприємництво на селі. Вирощування рослин у закритому грунті», тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, категорія А2, курси цільового призначення за навчальною програмою «Організаційно-правові основи створення фермерського господарства»;

16 листопада манікюрник, лицювальник-плиточник, адміністратор;

17 листопада – продавець продовольчих товарів;

18 листопада – курси цільового призначення за навчальною програмою «Основи розробки веб-сайтів» (дистанційно);

22 листопада – муляр; робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків, курси цільового призначення за навчальною програмою «Мале підприємництво на селі. Свинарництво», курси цільового призначення за навчальною програмою «Монтажник віконних та дверних конструкцій», курси цільового призначення за навчальною програмою «Спеціаліст з монтажу пласких покрівель», оператор верстатів з програмним керуванням;

23 листопада – педикюрник, курси цільового призначення за навчальною програмою «Excel Google-таблиці з нуля до PRO» (дистанційно);

24 листопада – електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, водій автотранспортних засобів (категорія «В», виключно під замовлення роботодавця), лицювальник-плиточник, кравець;

26 листопада – курси цільового призначення за навчальною програмою «Інтенсивні технології виробництва сільськогосподарських культур із застосуванням технологічного комплексу машин»;

29 листопада – перукар (перукар-модельєр), курси цільового призначення за

навчальною програмою «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу», курси цільового призначення за навчальною програмою «Мале підприємництво на селі. Новітні прогресивні технології на сільськогосподарському підприємстві», курси цільового призначення за навчальною програмою «AutoCAD-система автоматизованого проєктування і креслення», курси цільового призначення за навчальною програмою «Основи 3D-друку», перукар (перукар-модельєр).

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 


 

На Кіровоградщині потрібні 12 лаборантів

Бракує кадрів: на Кіровоградщині шукають лаборантів

 

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає лаборантів різного спрямування.

Так, роботодавці області потребують фахівців за професіями:

 • технік-лаборант 5 вакансій;
 • лаборант (ветеринарна медицина) – 2 вакансії;
 • лаборант (біологічні дослідження) – 1 вакансія;
 • лаборант (медицина) – 1 вакансія;
 • лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу – 1 вакансія;
 • лікар-лаборант – 1 вакансія;
 • лікар-лаборант-гігієніст – 1 вакансія.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від 6000 грн до 10 600 грн. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до рівня освіти, посади працівника, стажу роботи та навичок у роботі з обладнанням для лабораторних досліджень.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


 

Близько 100 водіїв потребують роботодавці Кіровоградщини

 

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає водіїв автотранспортних засобів.

Станом на 01 листопада у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 93 вакансії за професіями: водій автотранспортних засобів, водій навантажувача та водій тролейбуса. Водіїв потребують підприємства логістичної, будівельної, агропромислової, енергетичної сфер та ін.

Так, роботодавці області потребують фахівців за професіями:

 • водій автотранспортних засобів – 88 вакансій;
 • водій навантажувача – 4 вакансії;
 • водій тройлебуса – 1 вакансі.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від 6000 грн до 22 600 грн. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, дальністю здійснюваних поїздок, стажем роботи та матеріальною відповідальністю за вантаж.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Робота є: на Кіровоградщині шукають електромонтерів

 

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає електромонтерів.

Станом на 01 листопада у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 66 вакансій за професіями:

 • електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування – 38 вакансій;
 • електромонтер контактної мережі – 7 вакансій.
 • електромонтер з експлуатації розподільних мереж – 6 вакансій;
 • електромонтер з обслуговування підстанції – 4 вакансії;
 • електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування – 4 вакансії;
 • електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі – 3 вакансії;
 • електромонтер з випробувань та вимірювань – 2 вакансії;
 • електромонтер з експлуатації електролічильників – 1 вакансія;
 • електромонтер з обслуговування електроустановок – 1 вакансія;

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від 6000 грн до 12 432 грн. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, стажем роботи та обов’язками.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості