Фото без опису

На Кіровоградщині вакантні близько 50 робочих місць для комунальників

У комунальних підприємствах Кіровоградщини вакантні близько 50 робочих місць

 

Щорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Цьогоріч свято припадає на 21 березня.

 За інформацією обласного центру зайнятості, у комунальних закладах Кіровоградщини відкритими є 49 вакансій.

Зокрема, у Кропивницькому роботу пропонують шістьом електрогазозварникам (заробітна плата: від 7159 до 11670 грн), шістьом електромонтерам з ремонту та обслуговування електроустаткування (заробітна плата: від 9 962 до 10 604 грн), чотирьом слюсарям з ремонту устаткування теплових мереж (заробітна плата: 10503 грн), чотирьом слюсарям-сантехнікам (заробітна плата: від 6000 до 7159 грн), двом електромонтерам з ремонту та монтажу кабельних ліній (заробітна плата: 9453 грн) та двом водіям автотранспортних засобів (заробітна плата: 8000 грн). По одній вакансій зареєстровано для машиніста екскаватора (заробітна плата: 11670 грн) електромонтера з експлуатації розподільних мереж (заробітна плата: 7159 грн), слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування (заробітна плата: 7000 грн), робітника з благоустрою (заробітна плата: 7000 грн), муляра (заробітна плата: 6363 грн), тесляра (заробітна плата: 6363 грн), штукатура (заробітна плата: 6363 грн) та двірника (заробітна плата: 6000 грн).

У Світловодську на роботу запрошують трьох слюсарів з експлуатації та ремонту газового устаткування (заробітна плата: від 6 790 до 7 600 грн), інженера (заробітна плата: 8000 грн), електрогазозварника (заробітна плата: 8000 грн), електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування (заробітна плата: 7800 грн), слюсаря аварійно-відбудовних робіт (заробітна плата: 7200 грн), слюсаря з ремонту устаткування теплових мереж (заробітна плата: 7200 грн), слюсаря з обслуговування теплових мереж (заробітна плата: 7000 грн).

В Олександрії потрібні електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (заробітна плата: 7800 грн) та два двірника (заробітна плата: 6000 грн).

У Петровому на роботу запрошують робітника з благоустрою (заробітна плата: 7700 грн) та пічника (заробітна плата: 6000 грн).

 у Бобринці потрібен приймальник побутових відходів (заробітна плата: 6000 грн).

У Гайвороні роботу пропонують електромонтерові з ремонту та обслуговування електроустаткування (заробітна плата: 6100 грн).

У Малій Висці потрібен монтер із захисту підземних трубопроводів від корозії (заробітна плата: 6000 грн).

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Ліквідація підприємства: чи можна звільняти вагітну жінку?
Чи можна звільняти під час ліквідації підприємства маму у декреті?

Щодо звільнення вагітної жінки при ліквідації підприємства

Відповідно до ст. 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

Під час звільнення працівників за п. 1 ст. 40 КЗпП України має бути виконане дотримання певного порядку вивільнення та враховано переважне право на залишення на роботі, порядок якого передбачений ст. 42 КЗпП України. Крім того, у разі звільнення за цією підставою, діють обмеження щодо звільнення окремих працівників, установлені ст. 184 КЗпП України.

У період відпустки по догляду за дитиною до 3 років за жінкою зберігається робоче місце, про це вказано в ст.2 Закону України «Про відпустки». У вимогах ст. 184 КЗпП України заборонено звільнення вагітних жінок, які мають дітей до 3 років.

Щодо переведення та працевлаштування жінок, які перебувають у декретній відпустці

Під час ліквідації підприємства з правонаступництвом, звільнення жінок, зазначених у ч. 3 ст. 184 КЗпП України, можливе лише за п. 5 ст. 36 КЗпП України шляхом переведення на інше підприємство, установу, які є правонаступниками. При цьому правонаступник зобов’язаний прийняти таких жінок на роботу у порядку переведення.

У разі повної ліквідації звільнення таких жінок відповідно до вимог ст. 184 КЗпП України відбувається з обов’язковим працевлаштуванням. Власник чи уповноважений орган здійснює їх працевлаштування самостійно або через державну службу зайнятості.

У разі, якщо працівника звільнено обґрунтовано, з додержанням процедури звільнення, підстав для поновлення працівника немає. Але, при невиконанні власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом протягом трьох місяців обов’язку по працевлаштуванню звільненого працівника за п. 2 ст. 36 КЗпП України, зокрема вагітної жінки, за заявою такої особи може вирішуватися спір не про поновлення на роботі, а про виконання зобов’язання по працевлаштуванню.


Дихай вільно: на Кіровоградщині потрібні лікарі-фтизіатри

Всесвітній день боротьби проти туберкульозу: лікувальним закладам Кіровоградщини потрібні фтизіатри

 

Фтизіатрія — розділ клінічної медицини, що займається вивченням, діагностикою, лікуванням та профілактикою туберкульозу.

Фтизіатр – це вузький фахівець, який діагностує, лікує та дає рекомендації щодо попередження туберкульозу. По консультацію до цього фахівця зазвичай звертаються після проведення проби Манту, коли вона позитивна.

З метою відстеження хвороб та визначення курсу лікування пацієнтів, лікарі-фтизіатри потрібні на Голованівщині та Добровеличківщинні.

У Голованівську запрошують на роботу лікаря-фтизіатра для проведення обстеження хворих, виявлення ознак захворювання та визначення тяжкість стану. Також до обов’язків медичного працівника входитиме призначення, у необхідній послідовності, лабораторних, рентгенографічних та томографічних досліджень, а також оцінка їхніх результатів. Лікар здійснюватиме нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів та проводитиме диференційну діагностику і призначатиме комплексну терапію. Заробітна плата: 6000 грн, також лікареві надається житло.

У Помічній (Добровеличківський район) лікареві-фтизіатрові пропонують роботу на  0,5 ставки (заробітна плата: 5226 грн). До завдань та обов'язків лікаря входитиме проведення обстеження хворих, виявлення ознак захворювання та визначення тяжкості стану. Медпрацівник призначатиме у необхідній послідовності лабораторні, рентгенографічні та томографічні дослідження, оцінювати їхні результати. Також до завдань лікаря входитиме здійснення нагляду за побічними реакціями/діями лікарських засобів, визначення показань до проведення бронхоскопії та біопсії, оцінка їхніх результатів. Також фтизіатр діагностуватиме туберкульоз органів дихання, визначатиме його форму і фазу перебігу, наявність ускладнень.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до Голованівської та Добровеличківської районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 


На Кіровоградщині потрібні працівники гідрометеорологічної служби

 

Щорічно організації гідрометеорологічної служби України дають близько 275 тисяч прогнозів та попереджень. Український гідрометеорологічний центр підпорядковується Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Наразі у сфері реалізації державної політики щодо гідрометеорологічної діяльності працюють понад п’ять тисяч людей.

На сьогодні головна методична організація гідрометеорологічної служби у Кіровоградській області з питань прогнозування гідрометеорологічних умов, гідрометеорологічного забезпечення і обслуговування, проведення метеорологічних, гідрологічних та агрометеорологічних спостережень і робіт, збору, обробки та розповсюдження гідрометеорологічної інформації потребує двох синоптиків та одного техніка-метеоролога.

До завдань та обов’язків синоптиків входить здійснення аналізу синоптичного положення, прогнозування розвитку синоптичних процесів, складання усіх видів авіаційних прогнозів та штормових попереджень службам аеродрому про виникнення небезпечних метеорологічних явищ, а також прогнозів та попереджень для галузей економіки та народного господарства. Вимогою є освіта за спеціальністю «Синоптичне прогнозування» або «Метеорологія». Графік роботи: з 8:00 до 20:00 та з 20:00 до 8:00, 2 доби вихідні. Заробітна плата: 9100 грн.

Вакантною також є посада техніка-метеоролога ІІ категорії. Завдання та обов’язки: проводити метеорологічні спостереження з обслуговування авіації та народного господарства. Без вимог до стажу роботи, але претендент на посаду повинен мати освіту за спеціальністю «Синоптичне прогнозування» або «Метеорологія». Графік роботи: з 8:00 до 20:00 та з 20:00 до 8:00, 2 доби вихідні. Заробітна плата: 7600 грн.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії – звертайтеся за більш детальною інформацією до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.


 

Топ-5 найвисокооплачуваніших вакансій Кіровоградщини третього тижня березня

 

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості області, станом на 15 березня 2021 року становила 1501 одиницю.

До топ-5 посад, у яких роботодавці зазначили найвищу заробітну плату, увійшли такі професії:

 1. Головний конструктор 20 000 грн (1 вакансія);
 2. Керівник із земельних та правових питань 20 000 грн (1 вакансія);
 3. Машиніст екскаватора 18 000 грн (1 вакансія);
 4. Лікар-хірург 16 000 грн (1 вакансія);
 5. Водій навантажувача 16 000 грн (1 вакансія);
 6. Лікар-хірург 15 825 грн (1 вакансія);
 7. Інженер-будівельник 15 000 грн (1 вакансія).

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 


 

Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем?

 

Лягаючи спати, ти ніяк не можеш заснути, адже завтра такии? важливии? день! Нарешті! Серед багатьох претендентів на вакансію звернули увагу саме на твоє резюме і запросили тебе на співбесіду. Щоб не зіпсувати настріи? собі і потенціи?ному роботодавцю, скористаи?ся нашими порадами:

 • дізнаи?ся якомога більше про компанію, де ти плануєш працювати;
 • потурбуи?ся про рекомендаціі?;
 • визнач свіи? маршрут, щоб не запізнитися на зустріч;
 • обери відповіднии? одяг;
 • налаштуи?ся на співбесіду позитивно.

Оскільки більшість роботодавців ставлять одні и? ті ж самі запитання, підготуи?ся до них.

Завчасно продумаи? своі? відповіді на запитання щодо:

 • твого професіи?ного досвіду та обов’язків на останньому місці роботи;
 • причини звільнення з останнього місця роботи;
 • бажання працювати саме в ціи? компаніі?;
 • заробітноі? плати, на яку ти претендуєш та готовності приступити до роботи.

Пам’ятаи?, що успіх у працевлаштуванні залежить не тільки від твоі?х професіи?них якостеи? та кваліфікаціі?, але и? від того, яке враження ти справиш на роботодавця під час співбесіди. Вчися на власному досвіді і пам’ятаи? – випадкових перемог не буває!

Якщо перебуваєш у пошуку роботи – переглянь базу вакансіи? Державноі? служби заи?нятості https://is.gd/bo3nN4


З початку року до служби зайнятості Кіровоградщини звернулися понад 68 тисяч громадян

 

Послугами служби зайнятості Кіровоградської області протягом січня-лютого 2021 року скористалися 68,1 тис. громадян, які шукали роботу, з них, 27,3 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного.

Допомогу по безробіттю отримували 23,1 тис. осіб. За сприяння центрів зайнятості області працевлаштовано 1,7 тис. осіб, зокрема, 1,2 тис. зареєстрованих безробітних.

У січні-лютому 2021 року за сприяння служби зайнятості області 541 безробітний проходив професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, становила 118 осіб.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 1,3 тис. осіб. Приклади видів громадських робіт: благоустрій територій, екологічний захист навколишнього середовища тощо.

Станом на 1 березня 2021 року послуги служби зайнятості Кіровоградської області отримували 64,2 тис. громадян, з них 23,6 тис. осіб мали статус безробітного, що на 36,7% більше, ніж на відповідну дату минулого року. Отримували допомогу по безробіттю 18,7 тис. осіб.