Фото без опису

Виконавчий комітет Піщанобрідської сільської ради інформує, що з держбюджету у 2022 році передбачена підтримка фермерським господарствам та виробникам сільськогосподарської продукції, порядок надання якої затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918, а саме:

• бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності – у розмірі 3100 грн на 1 га, але не більше 372000 грн для одного отримувача;

• спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності надається на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки – у розмірі 5300 грн на одну корову, але не більше 530000 грн для одного отримувача.

Отримувачами бюджетних коштів є:

• фермерські господарства,

• сільськогосподарські товаровиробники,

• фізичні особи, які мають у власності та користуванні ділянки для ведення особистого селянського господарства площею більше 1 га, не здані в оренду;

• самозайняті особи у сфері сільського господарства (одноосібники).

Отримувач повинен мати у власності та/або користуванні від 1 до 120 га земель сільськогосподарського призначення або мати у власності від 3 до 100 голів великої рогатої худоби (корів), ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства. Отримувач може скористатися одноразово одним із визначених напрямів.

Для отримання бюджетних коштів фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції повинні зареєструватися в Державному аграрному реєстрі ( https://www.dar.gov.ua/ ).

Умовою реєстрації в Державному аграрному реєстрі є наявність кваліфікованого електронного підпису, електронної пошти, мобільного телефону. Для подачі заявки на фінансову підтримку необхідно мати банківський рахунок.

Заявка на отримання бюджетних коштів подається через особистий електронний кабінет до Державного аграрного реєстру отримувачами з 1 вересня поточного року. Граничний строк подання заявки до Державного аграрного реєстру – 15 листопада поточного року.