Фото без описуПроєкт #Поруч_Кропивницький є важливою ініціативою, оскільки забезпечення психологічної допомоги є необхідним кроком для зміцнення добробуту та здоров'я нашого суспільства. Ми розуміємо, що складні життєві обставини можуть виникати у кожного з нас, і хочемо зробити все можливе, щоб допомогти тим, хто переживає важкі моменти в своєму житті.

Під час тривалих військових дій в Україні, постійних повітряних тривог і неминучості слідування за новинами, рівень стресу, тривоги і занепокоєння у населення країни дуже сильно збільшився. Війна та її наслідки вимагають термінових дій щодо психологічної підтримки та допомоги тим, хто постраждав. У зв'язку з цим громадська організація "Роблю Кропивницький Здоровим" у співпраці з реабілітаційним центром "Трансформація" запускають проєкт під назвою #Поруч_Кропивницький.

Наша команда складається з професіоналів, які мають досвід у психологічній допомозі та соціальній роботі. Ми надаємо безкоштовні консультації та підтримку у формі індивідуальних та групових занять, людям, які опинилися в складній життєвій ситуації такій як: наслідки війни, алкогольна та наркотична залежність, внутрішньо переміщеним особам. Та які сприяють покращенню емоційного стану та забезпеченню позитивної психологічної атмосфери. Наша мета - допомогти кожній людині знайти свій внутрішній баланс та здатність ефективно впоратися зі складними життєвими ситуаціями.

Ми віримо в потужний вплив нашого проєкту на місцеву спільноту та готові докладати максимум зусиль для забезпечення якісної та доступної психологічної допомоги. Наша команда відкрита до співпраці з іншими соціальними проєктами, організаціями та волонтерами, які ділять нашу місію та готові підтримати нас у нашій роботі. Саме тому наша команда розпочинає проєкт #Поруч_Кропивницький.

Мета нашого проекту - надання безкоштовної професійної психо-соціальної допомоги для:

  • військовим, які зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом та їх близьким;
  • внутрішньо переміщених осіб;
  • біженцям з тимчасово окупованих територій;
  • іншим людям, які потрапили у складні життєві обставини.

Команда проекту #Поруч_Кропивницький - це дипломовані практикуючі психологи та психотерапевти з великим досвідом соціально-психологічної допомоги.

Також наші фахівці будуть працювати у :

  • Одесі
  • Житомирі
  • Дніпрі
  • Запоріжжі

Проєкт реалізується за ініціативи і підтримки громадської організації «Роблю Кропивницький Здоровим» та реабілітаційним центром "Трансформація". Більш детальна інформація та звернутись за допомогою можна за посиланням:

https://netnarkotik.com.ua/uk/poruch-kropivnickiy/✌