Фото без опису

???Шановні внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Піщанобрідської територіальної громади повідомляємо вас, що завтра, 06 жовтня 2022 року з 10.00 до 17.00 години в Піщанобрідському Палаці культури представниками організації «Право на захист» буде розпочато реєстрацію внутрішньо переміщених осіб для надання багатоцільової грошової допомоги УВКБ ООН, а також юридична консультація внутрішньо переміщених осіб.

??Подати заявку можуть внутрішньо переміщені особи громади, які ще не отримували допомоги від міжнародних організацій та належать до таких категорій?

Отже, якщо ваша родина не отримувала раніше допомогу від міжнародних організацій, має дохід, менший за 5400 грн на особу, та якщо ви належите до таких категорій та маєте ??критерії вразливості?? (перелічені нижче):

1) переселенці, які перемістилися після 24.02.22;

2) особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій у таких областях: Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська, Харківська, Чернігівська, Сумська (перелік може бути доповнений);

3) люди, які ПОВЕРНУЛИСЬ до своїх місць постійного проживання після вимушеного переміщення до іншої області/країни через військові дії від 24 лютого 2022 р.

??ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ?? ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій, що дають можливість подати заявку на допомогу:

? родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше).

? родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років.

?Родини з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб.

? Прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Окрім ВПО, також реєструємо місцевих, які постраждали від війни:

- пошкоджене майно;

- загиблий член родини;

- член родини отримав поранення, як наслідок ВТРАТИВ ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ.

- член родини в плену або безвісті зниклий