Про посібник "Довідник Безбар’єрності"

    В Україні активно провадиться політика створення безбар’єрного суспільства, спрямована на створення умов для рівного доступу до всіх можливостей громадян з тимчасово чи постійно обмеженою мобільністю, людей з інвалідністю, батьків із візками, людей на візках тощо. Фактично ми формуємо суспільство без обмежень, в якому забезпечуються рівні права та можливості для усіх людей без виключення.

 Мова йдеться не лише про фізичну доступність об’єктів і споруд, а і про нові норми безбар’єрної мови, формування у суспільстві нової культури та етики безбар’єрного спілкування.

 Для полегшення пошуку всієї інформації стосовно цієї теми створено дієвий інструмент - електронну версію посібника "Довідник безбар’єрності", який покликаний зафіксувати нові принципи безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування.

"Довідник безбар’єрності" - проект з відкритим кодом, тобто доступний для використання та цитування, а також його можна доповнювати.

 Електронний посібник містить такі розділи, як складові безбар’єрності, правила мови, словник та безбар’єрний календар.

Над його підготовкою працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують дітей з інвалідністю, а також українські та міжнародні експерти. Посібник доступний за посиланням:  https://bf.in.ua/Фото без опису